Proje

Web alanında istediğiniz projeniz talepleriniz doğrultusunda “tam hizmet” alınabilecek ürün olarak üretilmektedir.

Web Tasarım

Web Arayüzleri (Kurumsal Web Tasarım,E-Ticaret Sistemleri, Portal Projeleri, CMS, WordPress, WooCommerce, Offline Design)

Yazılım

Web Site Yönetim Panelleri, Web Tabanlı Uygulamalar, Mobil Uygulamalar, Crm Yazılımları, İşlem / Teklif Takip Sistemleri

Data Center

Dünya’nın farklı bölgelerinde bulunan Veri Merkezleri ile, kıtalararası bir Data center ağı ile hizmet veriyoruz. (Dedicated, Hosting, VPS)

Dijital Pazarlama

Tasarımı ve platformu hazırlanan tüm projelerin kullanıcı etkileşimli dijital pazarlama analizi yapılmaktadır.

Proje

Bir web sitesini hazırlarken bunu bir plan ve proje çerçevesinde gerçekleştirmelisiniz.

İhtiyaca yönelik yazılım programları üretmek, sıkı analiz ihtiyacını içerisinde barındırır, müşteri, ihtiyaçlarını mümkün olan en iyi şekilde analiste iletmeli, analist ve proje yöneticisi bu ihtiyaçlar doğrultusunda proje dokümanlarını oluşturmalıdır.

Web veya masa üstü uygulama olsun, uygulama geliştirme işlemleri aşamaları sırası ile yapılmalıdır.

Çağımızda hızın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Internet kullanıcılarının bir web sitesinde uzun süre kalması ve web sitesine tekrar geri dönmesi için sitenin hızlı ve stabil çalışması sağlamalıdır. Bunun için dil ve altyapı seçimi planlanmalıdır.

Hedef kitle planlaması

Bir web sitesi hazırlarken hedef kitle düşünülerek ziyaretçilerin web sitesindeki ihtiyaçları, nasıl zaman geçirebileceği ve web sitesinin ziyaretçilere ne gibi katkılarda bulunabileceği planlanmalıdır. Tam olarak hedef kitle kimlerden oluşuyorsa buna göre bir tasarım ve içerik planı gerçekleştirilmelidir.

Güvenirlik

Güvenilir bir web sitesi daha kaliteli içerik ve ziyaretçiye sahip sitedir. Bu kriterde internet kullanıcıları ile olacak iletişimde güven sağlayabilmek için erişilebilirlik, kullanılabilirlik ve görsellik gibi kriterlere dikkat edilmelidir.

Görsellik

Görsellik bir web sitesinin kendisini yansıtır. Bu kriterde güvenilirlik kurallarına dikkat etmek gerekir. Daha sade, güvenilir ve gözü yormayan projenin amacına uygun görsellikler tercih edilmelidir.

Web Tasarım

Rakiplerinizi kıskandıracak bir web sitesiyle satışlarınızı artırmaya hazır mısınız?

Web Tasarım, belirli bir amaç doğrultusunda belirli ilkelerin rehberliğinde fikir toplamak ve bunları estetik olarak düzenlemek ve uygulamaktır. Web tasarımı, içeriği elektronik web sayfalarında sunma niyetiyle, son kullanıcıların internet üzerinden bir web tarayıcısı yardımıyla erişebileceği benzer bir yaratım sürecidir.

Bir web sitesini güzelleştiren ve görsel açıdan çekici hale getiren, web tasarımının temel öğelerinin yanı sıra, son kullanıcının hem ihtiyaçlarını hem de bilgiye kolay ulaşımı ve web sitesinin kolay kullanılabilir olmasını göz önünde bulundurmaktır. Aşağıdaki faktörlere dikkat ederek kullanım kolaylığı sağlanabilir.

Zeyrek Teknoloji ® web tasarım uzmanları olarak bizler, tatmin edici bir web deneyimi için mükemmel Kullanıcı Arayüzü (UI) Tasarımı oluşturmayı hedefleriz. Tasarım için kritik planlama ve analiz kabiliyetlerimizi kullanarak, karmaşık süreci basit ve zarif bir sanat eserine dönüştürürken, müşterilerimizin ihtiyaçlarına her yönden çözümler sunmaya çalışırız.

Teknolojideki ilerlemeler, tasarımcılara daha rahat hareket ederek, yenilik ekleme özgürlüğü verir, her zaman taze, dinamik ve profesyonel bir web tasarımı için teknolojik ilerlemeler takip edilmeli ve güncelle işlemleri yapılmalıdır.

Yerleşim

Grafikler, reklamlar ve metinlerin yerleri düzenlenir. Yerleşim web dünyasında kilit bir noktayı oluşturur, burada amaçlardan en önemlisi, kullanıcıların aradıkları bilgiyi bir bakışta bulmalarına yardımcı olmaktadır. Bu, tasarımın dengesini, tutarlılığını ve bütünlüğünü korumayı içerir.

Grafikler

Grafikler, web tasarımını zenginleştiren logolar, fotoğraflar, küçük resim veya simgeler içerebilir. Kullanıcı dostu olacak şekilde, web sayfasının rengi ve içeriğiyle çalışırken, grafik bileşenlerinin web ortamında hızlı yüklenebilir olmasına da dikkat ederek, bunların uygun bir şekilde yerleştirilmesi gerekir.

İçerik

Görseller ve metin aracılığıyla sitenin iletmeyi hedeflediği mesajı geliştirmek için birlikte kullanılır. Yazılı metin her zaman alakalı ve kullanışlı olmalı, böylece okuyucunun aklını karıştırmadan ve ihtiyaçlarını sağlayarak sitede kalacakları zamanı arttırmayı başarabilecek şekilde olmalıdır. İçerik, arama motorları için optimize edilmeli ve alakalı anahtar kelimeler uygun uzunlukta olmalıdır.

Gezinme

Web tasarımındaki site mimarisi, menüler ve diğer gezinme araçları, kullanıcıların tarama ve arama biçimini dikkate alarak oluşturulmalıdır. Hedef, kullanıcının ihtiyaç duydukları bilgileri verimli bir şekilde bulmalarını kolaylaştırarak kullanıcıya yardımcı olmaktır.

Yazılım

Yazılım talebinizi birlikte projeye çevirelim!

Zeyrek Teknoloji; siz değerli müşterilerimizin isteklerini analiz ederek, geliştirmeye açık, güvenilir ve modüler bir yapıya sahip profesyonel bir yazılım ortaya çıkarmaktadır. Hazır paket programlar kullanılmayıp, Web Yazılımın her aşamasını kendimiz oluşturduğumuz değişen ve gelişen teknolojiye uyumlu olarak markanıza değer katacak şekilde hizmet vererek, tüm süreçlerde tecrübeleriyle sizlere en güncel teknolojileri, en düşük maliyetler ile sunar.

Güvenli ve zararsız kod üretmeyi kendisine ilke edinmiş olan Zeyrek Teknoloji, birçok kurumsal firmanın web yazılımına ortaklık ederek firmasını bugünlere taşımıştır. Tüm dijital cihazlarda rahatlıkla görüntüleyebilme ve kullanım kolaylığıyla, dilediğiniz değişiklikleri ve raporlamaları anında yapabilirsiniz.

Yazılımınızı ilerletir

Bireysel veya Ticari tüm projelerinizin büyümesinde hem destek oluyor hem de reklam, tanıtım, sponsor gibi faaliyetlerinizde yardımcı oluyoruz.

İş sonrası destek

İnternet alt yapısına sahip site veya web programlarınıza düzenli olarak destek veriyor, Son teknolojik gelişmeleri ücretsiz haber veriyoruz.

Zengin hizmet yapısı

Bizler, sadece projelerinizi yapmıyoruz ! Bununla birlikte kurumsal çözüm üretiyor, teknoloji desteği veriyor ve piyasa koşullarına göre danışmanlık veriyoruz.

Data Center

Veri Merkezi yüksek enerji kapasitesi ile hizmet sunmaktadır.

Türkiye Veri Merkezimiz

Zeyrek Teknoloji 520 m2, 110m2, 285m2 ve 120m2 olmak üzere toplamda 1.035 m2’lik 4 veri merkezi salonuna sahiptir. Veri Merkezi’mizin enerji kapasitesi 1,6 MW beyaz alan için, 1 MW ofis alanları için ve 1,6 MW da yedek olmak üzere toplamda 4.2 MW’tır. Veri Merkezimiz dijital ve fiziksel olarak 7 gün 24 saat kameralarla izlenmektedir

İnternet erişimini 2 farklı internet servis sağlayıcısı ile (Türk Telekom, Turk Telekom International) sunmaktayız. Veri Merkezimizin iklimlendirmesinde “free cooling” teknolojisi kullanılmaktadır.

Almanya Veri Merkezimiz

Daha güçlü ve daha hızlı bir altyapı ile hizmet vermek için çözüm ortağımız Hetzner AG ile birlikte ilerlediğimiz veri merkezimiz Almanya’da hizmet vermektedir. Özellikle streaming sunucularımız Almanya veri merkezimizde barındırılmaktadır. 1Gbps ve 10Gbps altyapılarımız ve yüksek kapasiteli sunucularımız ile en üst seviye hizmet sunmaktayız.

Sunucu Kiralama (Dedicated Server)

Dedicated Server, tek bir kullanıcısı bulunan ya da bir kurum için özel olarak ayrılan ‘paylaşımsız’ sunucusu olarak nitelendirilir. Dedicated Server ’ın Paylaşımlı sunuculardan en büyük farkı bu noktada karşımıza çıkar; ‘Paylaşımsız’ Dedicated Server tek bir kuruma özel olarak ayrılır.

Zeyrek Teknoloji olarak, projelerini kendine ait paylaşımsız sunucularda barındırmak isteyen değerli müşterilerimize, iş uygulamalarını Dedicated Server hizmetlerimiz ile hızlı ve kesintisiz hale getiriyoruz.

Streaming, Canlı Yayın Hizmetleri

İster ticari, isterseniz eğlence amaçlı.

Media stream sunucularımız ile; ip kameralarınızı, tv kanallarınızı, eğitim videolarınızı, özel günlerinize ait kayıtlarınızı, kurumsal tanıtımlarınızı ve aklınıza gelebilecek her türlü dijital ortam verilerinizi ister canlı isterseniz kayıtlı veriden yayınlayabilirsiniz.

Hosting Çözümleri

Zeyrek teknoloji olarak web sitelerinizin ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Sitelerinizi barındırırken en uygun altyapı ve teknolojik sunucuları kullanıyoruz. Yedekleme ve cloud altyapımız ile siteleriniz kesintiye uğramadan yedekli şekilde sunucularımızda barındırılıyor.

Dijital Pazarlama

“Yatırımın geri dönüşü” odaklı 360 derece dijital pazarlama hizmetleri sunmaktayız.

Zeyrek Teknoloji’de dijital süreçler size birebir hizmet veren bir müşteri danışmanı ile doğru bir dijital strateji belirleyerek başlar, yürütülecek kampanyadan beklentinizin satış ya da tanıtım amaçlı olmasına bağlı olarak ile izleyeceğiniz yola karar verilir. Sonraki adımda hedef kitlenize en verimli şekilde nasıl ulaşabileceğimizi belirleyecek olan dijital medya planlama takımı devreye girer ve dijital medya planı oluşturur. Zeyrek Teknoloji, bu süreçlerde her zaman firmanızın isteklerine göre çözüm odaklı ve marka stratejisi ile uyumlu hareket etmeye gayret ederek tavsiyelerde bulunan bir dijital ajanstır.

Genel olarak ajans bünyesinde arama motoru optimizasyonu (SEO), arama motoru pazarlaması (SEM), sosyal medya yönetimi (SMY), sosyal medya pazarlaması (SMM), mobil pazarlama, e-mail reklamcılığı, e-ticaret pazarlaması, dönüşüm optimizasyonu (CRO), yeniden pazarlama (Remarketing), dijital pazarlama ölçümleme ve raporlaması konularında hizmet verilmektedir.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Sitenizi marka haline getirmenin en temel taşı… SEO hizmeti, sitenizin organik olarak (reklamsız) daha fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapmasını ve bu ziyaretçilerin sitenizde verimli vakit geçirmesini sağlar. Dijital ajanslar için “olmazsa olmaz” bir hizmettir. Sitenizin SEO analizini ücretsiz olarak yaptırmak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Arama Motoru Pazarlaması (SEM)

Arama motoru reklamlarınızın en düşük maliyet ve yüksek geri dönüş ile hayata geçirilmesi için doğru reklamların oluşturulması, reklam kalite puanınızın artırılması ve açılış sayfalarınızın optimizasyonu hizmetlerini kapsar. Resmi Google Partneri olarak bu konuda size sınırsız destek verebiliriz.

Sosyal Medya Yönetimi (SMY)

Sosyal medya yönetimi Dijital PR’ın başlangıç noktasıdır. Marka sosyal sayfalarının ve hesaplarının oluşturulması, içerik üretimi ve yönetimi, sosyal etkileşim planlaması, itibar yönetimi ve dijital halkla ilişkileri konularında doğru imaj yönetiminin oluşturulması konularını kapsar. Sosyal medya yönetimi ve Dijital PR için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bir projeniz mi var?

Bize Ulaşın!

Detaylar için bizi arayın!

 0850 302 45 56