Zeyrek Teknoloji

İşimiz sadece web tasarım değil. Burası 360° dijital iletişim ajansı. Projelerimizde strateji, kullanıcı deneyimi, tasarım, yazılım, sosyal medya ve seo ekipleri en başarılı işi çıkarmak için tek vücut olarak çalışır. Web tasarım, iyi yaptığımız işlerden sadece birisi…

Biz işlerimizi sizin için değil, potansiyel müşterileriniz için yaparız. Yani kullanıcı deneyimi ve arama motoru uyumu ilk önceliğimiz. Çünkü amacımız sadece güzel görünen bir web sayfası yapmak değil, gerçekten işinizi geliştiren, satışlarınızı arttıran bir web tasarım projesi yapmak…

0
profesyonel ekip
0
yıllık tecrübe
0
+
tamamlanan proje

BİZİ FARKLI KILAN ÖZELLİKLERİMİZ

Her Proje Özel

Müşteri tarafında yeterince hazırlık yapılmamış, önem verilmeyen projeleri üstlenmeyiz. Çünkü bizim için her proje, yeni bir heyecan, yeni bir macera demek. Bu heyecanı müşteride göremezsek, o projenin başarılı olacağına inanmayız.

Açık İletişim

İşimizi ciddiye alırız. Kendi işimiz gibi benimser ve söz verdiğimiz zamanda bitirmek üzere maksimum çaba sarf ederiz. Proje süresince her adımda yaşadığımız problemleri açık iletişim ve dürüstlükle paylaşırız.

İş Ortağımız

Biz ilhamımızı müşterimizden alırız. Düşüncelerini, proje hedeflerini, hayallerini zevkle dinleriz. Çalışmalarımızı, iki ortak gibi, tutkuyla yürütür ve proje başarısı için fikirlerimizi, uzmanlığımızı ve enerjimizi ortaya koyarız.

Çok Şey Var

Web sitenizi hazırlamak, uzun bir yolun ilk adımı. Müşterimizle iş bitimi yolumuzu ayırmayız. Bakım, destek, güncelleme, geliştirme işlerinin yanı sıra dijital pazarlama ekibimizde pazarlama desteği sunarız.

Zeyrek Teknoloji Elektronik Bilgisayar Yazılım Mühendislik Limited Şirketi
Ümit Mahallesi 2539. Sokak 18/2 Çankaya/ANKARA
Doğanbey Vergi Dairesi – 9981326840
Ankara Ticaret Odası – 424945
Mersis – 0998132684000001
0 850 302 45 56 | info[at]zeyrekteknoloji.com

Bir projeniz mi var?

Bize Ulaşın!

Detaylar için bizi arayın!

0850 302 45 56